3Bobule

Piatok 26. jún o 19,00 h                                      P R E M I É R A                                       Vstupné 5 €   MP/ 12 r.

Sobota 27. jún o 19,00 h                                                                                                         Komédia ČR 2020

                                                                                                                             Originál verzia 100 min. CON

 

3BOBULE

 

Honza a Klára sa stali majiteľmi vinárstva a rodičmi roztopašných dvojčiat. Každodenné starosti však dokážu byť občas nesmierne unavujúce, takže v manželstve im to teraz až tak neklape. Navyše prichádza rozhodujúci čas vinárskeho roka – vinobranie. Honza s Klárou majú problémov nad hlavu – popri manželstve riešia krádeže vo viniciach. Klára bojuje s predsudkami okolia, ktoré neverí, že žena môže robiť kvalitné víno a prekročiť tieň svojho otca. Ešteže ten ju všetkým prevádza prostredníctvom vtipných a múdrych rád ako na slovo vzatý vinársky i životný guru. Honza sa po rokoch stretáva s neodolateľným kumpánom Jirkou. Ten sa nadšene hrnie na návštevu, aby pomohol so zbieraním úrody, čomu samozrejme ale vôbec nerozumie. Pritom Honzovi celkom zabudne spomenúť, že zároveň uteká pred dlhmi, ktoré stihol nazbierať, a že svojho pubertálneho syna, ktorý prišiel s ním, tak trocha uniesol. Jirkova prítomnosť dokáže spoľahlivo vniesť do života všetkých okolo vítaný i nevítaný rozruch. S veriteľmi a políciou na krku, za pomoci starých známych susedov Kozderku a Františka začína séria komických omylov a nedorozumení.

 

Hrajú: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Marián Roden, Miroslav Táborský, Braňo Deák, Michal Isteník, Radim Novák                                                    

Réžia: Martin Kopp

 

Vzhľadom na povinné dodržiavanie odstupu 2 m medzi osobami nie je možná rezervácia vstupeniek. Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

 

Čas a miesto konania