After: Puto

Štvrtok 22. september o 18,30 h                                 P R E M I É R A                                                         Vstupné 5 €   MP/15 r.

                                                                                                                                  Romantický USA 2022

                                                                                                        České titulky 95 min. BON

 

AFTER: PUTO

/ After Ever Happy /

 

Podľa celosvetového knižného fenoménu

Štvrtá kapitola filmového a knižného fenoménu After zavedie Tessu a Hardina na životnú križovatku, na ktorej sa každý z nich vydáva inou cestou. Mali si byť súdení, ale Hardinove nálady sú príliš nevyspytateľné a Tessa túži po svojom vlastnom šťastí. Obidvaja sa zmenili. Z plachej Tessy je dnes sebavedomá mladá žena a ani Hardin už nie je ten cynický, nemilosrdný chlapec, do ktorého sa kedysi zamilovala. Bude mať ich búrlivá, nespútaná a nekonečná láska z minulosti niekedy aj budúcnosť? Ich vzťah má teraz poslednú šancu...

Štvrtý diel romantickej ságy After s názvom After: Puto sa začína tam, kde sa predchádzajúci film skončil. V Londýne na svadbe Hardinovej mamy. Hardin sa nedokáže zmieriť so šokujúcim odhalením o svojom skutočnom otcovi. Začína sa prepadať do temnoty svojej duše a utápať v alkohole. Tessa sa vracia do Ameriky, kde ju postihne osobná tragédia. Vzápätí za ňou prichádza aj Hardin, aby jej poskytol oporu. Je však už príliš nevypočítateľný a boj s vlastnými démonmi ho pohltil natoľko, že situáciu len zhorší a ich krehký vzťah privedie až na pokraj konca. Tessa si uvedomuje, že napriek túžbe a láske, ktorú k Hardinovi cíti, prišiel čas, keď musí začať myslieť na seba, na svoje šťastie. Čas, keď si musí vybudovať vlastný život. Odchádza do New Yorku, aby začala odznova. Zlomený Hardin sa po čase rozhodne opäť o Tessu bojovať, ale možno už je príliš neskoro. Tessa dávno nie je nevinnou študentkou, uvedomuje si svoje životné možnosti a možno dokáže byť rovnako krutá ako kedysi Hardin. Pri každom spoločnom stretnutí je vášeň silnejšia ako oni dvaja a nedokážu jej odolať. Oplatí sa však o takúto lásku bojovať za každú cenu?

Filmová séria After je celosvetovým fenoménom, ktorý sa stal rovnako populárny ako rovnomenné bestsellery Anny Toddovej. Sága má po celom svete milióny fanúšikov, čo sa prejavilo aj pri natáčaní najnovšieho filmu v Bulharsku: „Keď sme začali nakrúcať, pár ľudí si všimlo, že sa niečo deje. Na konci dňa už boli pred štúdiom stovky fanúšikov. Bolo to úžasné, pretože vďaka tomu vieme, že tieto filmy pre ľudí niečo znamenajú,“ zaspomínal si na prvý natáčací deň snímky After: Puto predstaviteľ Hardina, Hero Fiennes Tiffin.

 

Hrajú: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Mira Sorvino, Louise Lombard, Stephen Moyer, Kiana Madeira, Carter Jenkins, Chance Perdomo, Rob Estes

Réžia: Castille Landon 

 

Vstupenky na víkendové filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Čas a miesto konania