Dnes je 29.05.2023, meniny má Vilma.
After: Tajomstvo

After: Tajomstvo

Sobota 11. september o 18,30 h                          P R E M I É R A                                          Vstupné 5 €  MP/15 r.

                                                                                        Romantický USA 2021

                                                                                Český dabing 99 min. BON

 

AFTER: TAJOMSTVO

 

Pred Tessou a Hardinom stojí doposiaľ najväčšia výzva, ktorá sa volá život. Po univerzite má Tessa možnosť získať prácu svojich snov, ktorá však znamená sťahovanie cez polku Ameriky, zatiaľ čo Hardin tajne dúfal, že by mohli spolu zakotviť v Londýne. Vo chvíľach, keď sa pevne držia v objatí, sa zdá, že sú nerozluční, že im pri nohách leží celý svet. Rozdeliť ich však môže Hardinova žiarlivosť, divoký temperament a jeho „talent“ opakovane Tesse ubližovať. Ako dlho ešte Tessa dokáže vydržať bludný kruh horúcich vyznaní, škaredých scén a následného udobrovania? Do ich zložitej situácie vstúpi nečakaný návrat Tessinho otca a šokujúce odhalenia o Hardinovej rodine. Napokon už nebude kam cúvnuť, Tessa a Hardin sa budú musieť rozhodnúť, či ich láska stojí za to, aby o ňu napriek všetkým protivenstvám bojovali, alebo nastal čas ísť vlastnou cestou.

Hrajú: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Mira Sorvino, Carter Jenkins, Kiana Madeira, Louise Lombard, Chance Perdomo, Rob Estes

Réžia: Castille Landon 

 

Vzhľadom na povinnosť organizátora v oranžovom okrese zabezpečiť odstupy medzi návštevníkmi s výnimkou osôb žijúcich v spoločnej domácnosti, je rezervácia vstupeniek od 13. 9. 2021 pozastavená.

Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Umelci