Dnes je 29.05.2023, meniny má Vilma.
Ako spraviť ženu šťastnou

Ako spraviť ženu šťastnou

Nedeľa 11. december o 18,30 h                           P R E M I É R A                                         Vstupné 6 €   MP/15 r.

          Komédia Austrália 2022

České titulky 107 min. Vertigo

 

AKO SPRAVIŤ ŽENU ŠŤASTNOU

/ How To Please a Woman /

 

Komédia o ženách a pre ženy, ktoré sa (ne)boja vyjadriť svoje želania. Či už doma, v práci alebo v spálni.

Gina (Sally Phillips - Denník Bridget Jonesovej) sa nepovažuje za veľmi príťažlivú. Práve dovŕšila päťdesiatku, prepustili ju z práce a jej manžel sa jej veľmi nevenuje. Aby toho nebolo málo, kamarátky si k nej domov na narodeniny objednajú striptéra. Je ochotný splniť jej akékoľvek želanie. Ale asi nepočítal s upratovaním! Keď ho Gina pozoruje pri práci, dostane nápad. Čo ženy skutočne chcú? Mať upratané a ..... orgasmus!

Keď zistí, že striptér v skutočnosti pracuje pre sťahovaciu spoločnosť na pokraji bankrotu, rozhodne sa zamestnať chlapcov vo svojej novej firme. Bude partia neohrabaných sťahovákov schopná uspokojiť ženské túžby?

 

Hrajú: Sally Phillips, Erik Thomson, Cameron Daddo, Tasma Walton

Réžia: Renée Webster

 

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Umelci