Dnes je 29.03.2023, meniny má Miroslav.
Asterix a Obelix: Ríša stredu

Asterix a Obelix: Ríša stredu

Nedeľa 5. marec o 16,00 h                                                P R E M I É R A                                                Vstupné 6 €/deti 5 €   MP/7 r.

                                         Rodinný, komédia, dobrodružný FRA 2023

                                                Slov. dabing 114 min. MAG

 

ASTERIX a OBELIX: Ríša stredu

/ Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu /

 

Píše sa rok 50 pred Kristom. Čínska cisárovná bola práve uväznená po štátnom prevrate, ktorý vyvolal zradný princ Deng Tsin Qin. S pomocou fénického kupca Finalthesisa a jej verného telesného strážcu Maj Weja uteká cisárovnina jediná dcéra princezná Sass-Yi do Galície, aby požiadala o pomoc dvoch udatných bojovníkov Asterixa a Obelixa, ktorí sú vďaka čarovnému elixíru obdarení nadľudskou silou. Naši dvaja nerozluční hrdinovia s radosťou súhlasia, aby pomohli princeznej zachrániť matku a oslobodiť krajinu. A tak sa začína veľká cesta a dobrodružstvo na ceste do Číny. Ale Cézar a jeho mocná armáda, túžiaca po novom dobývaní, smerujú aj do Ríše stredu...

 

Hrajú: Guillaume Canet, Gilles Lellouche, Marion Cotillard, Vincent Cassel, Jonathan Cohen, Angèle, Pierre Richar

Réžia a scenár: Guillaume Canet

 

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Umelci