Dungeons a Dragons: Česť zlodelov

Piatok 31. marec o 18,30 h – SK titulky                             P R E M I É R A                                                           Vstupné 6 €   MP/12 r.

Sobota 1. apríl o 15,30 h – SK dabing                                                                                      Dobrodružná fantasy komédia USA 2023

 Slov. dabing/ slov. titulky 134 min. CIA

 

DUNGEONS & DRAGONS: ČESŤ ZLODEJOV

/ Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves /

 

Niet nad poriadne dobrodružstvo! V hre Dungeons & Dragons: Česť zlodejov, ktorá vychádza z jednej celosvetovo najobľúbenejšej hry, tiež známej na Slovensku  pod názvom ,,Dračí doupě,,  si ho diváci užijú vrchovato. Čakajú ich fantastické svety plné príšer, kúziel, mágie, humoru, ale predovšetkým svojrázna partia hrdinov, ktorých si jednoducho zamilujete.

Potulný spevák a bard Edgin sa živí tým, že so svojou zlodejskou partičkou pomáha meniť majiteľov vzácnych artefaktov, jedným ukradnú a druhým  predajú. Je to nebezpečná práca, pri ktorej je neustále jednou nohou vo väzení a šťastena Edginovi nepraje navždy. Keď sa mu podarí ukradnúť stratenú relikviu, ktorá sa nikdy nemala dostať do nesprávnych rúk, a bol to práve on, kto ju do nich dobrovoľne doručí, spustí to domino efekt, ktorý môže otriasť celým svetom. Edgin je síce podvodník a zlodej, ale stále má v sebe kúsok cti, a tak sa rozhodne napraviť škodu, ktorú napáchal. Keďže však proti nemu stojí armáda nemilosrdných zabijakov, mocných čarodejníkov a zákerný bývalý priateľ Forge Fletcher, potrebuje tím, s ktorým by mal aspoň malú šancu obstáť. A keďže film vychádza z legendárnej hry, je jasné, že v jeho posádke nemôže chýbať drsná bojovníčka, vznešený rytier, mág ani druidka.

 

Hrajú: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Hugh Grant, Sophia Lillis, Justice Smith

Réžia: Jonathan Goldstein

 

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Čas a miesto konania