Dnes je 14.06.2021, meniny má Vasil.
Duša

Duša

Nedeľa 13. jún o 16,00 h                                    P R E M I É R A                                            Vstupné 5 €/deti 4 €

Anim. komédia USA 2020

Slov. dabing 100 min. CIA

 

DUŠA

/ Soul /

 

Čo robí človeka… človekom? Pixar Animation Studios - tvorcovia obľúbených animákov Coco a V Hlave uvedú nový celovečerný animovaný film „Duša“, v ktorom stredoškolský učiteľ hudobnej výchovy Joe Gardner dostane životnú šancu zahrať si s hviezdnou džezovou saxafonistkou v prestížnom jazzovom klube. Jeden chybný krok ho však prenesie z ulíc New Yorku do „Veľkého Neznáma“, čo je fantastické miesto, kde čerstvo narodené duše získavajú pred vstupom na Zem vlastnosti, návyky, talent, ale aj svoje zlozvyky. Joe sa však svojho života nechce len tak vzdať a spojí svoje sily s dušou číslo 22, ktorá však vôbec nechápe, čím je práve ľudský život tak výnimočný. A ako sa Joe zúfalo snaží duši číslo 22 vysvetliť, čo je na živote také skvelé, postupne získava odpovede na otázky, ktoré si sám veľakrát kládol a nevedel na ne odpovedať.

 

Hrajú: Marian Miezga, Zuzana Vačková, Peter Sklár, Judita Hansman, Soňa Norisová, Ondrej Kaprálik, Helena Gregorová                                                            

Réžia a scenár: Pete Docter

 

Vzhľadom na povinné dodržiavanie odstupu medzi osobami nie je možná rezervácia vstupeniek. Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Umelci