Dnes je 25.02.2020, meniny má Frederik/Frederika.

Rambo: Posledná krv

                                                                        P R E M I É R A                                 Vstupné 5 €   MP/ 15 r.                                                                                                                                     Akčný/ thriller USA 2019

                                                                                                                               České titulky 100 min. BON

 

RAMBO: POSLEDNÁ KRV

/ Rambo: Last Blood /

 

John Rambo sa konečne vrátil domov. Usadil sa na ranči v Arizone a démonov zo svojej zabijackej minulosti sa snaží vyhnať pokojným životom kovboja v americkom zapadákove. Nájde si aj niekoľko ľudí, ktorých má rád a na ktorých mu záleží. Má šancu dosiahnuť vnútorný pokoj. A práve obyčajný pocit, že má konečne pre čo žiť, ho neľútostne vráti tam, odkiaľ sa snaží utiecť. Do sveta zabíjania.

Dcéra jeho dávneho priateľa totiž nedbá na výstrahy a vydá sa za hranice do Mexika, kde ju unesie miestna mafia. Únosy dievčat na nútenú prostitúciu robia zločinci v Mexiku bežne, v tomto prípade však majú obrovskú smolu. Každý, kto o Rambovi niekedy počul, vie, že nie je dôvod neveriť mu. Boh pozná zľutovanie, John nie.

Prvýkrát s krátkymi vlasmi, prvýkrát bez čelenky, prvýkrát u seba doma, prvýkrát unavený. Zato stále s lukom a ikonickým nožom. Kruh sa uzatvára. John Wick a ďalší zabijaci dneška sú síce elegantní a cool. Ale toto je Rambo, ktorý aj na zemi dokáže rozpútať peklo.

 

Hrajú: Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Óscar Jaenada, Louis Mandylor

Réžia: Adrian Grunberg 

Umelci