Dnes je 09.08.2020, meniny má Ľubomíra.
Judy

Judy

Nedeľa 23. február o 18,30 h                              P R E M I É R A                                        Vstupné 5 €   MP/ 12 r.

                                                                                              Životopisný, dráma, romantický, hudobný UK 2020

                                                                                                                               České titulky 118 min. MAG

 

JUDY

 

Judy Garland je fenomenálna speváčka a úspešná herečka, ktorá sa už od útleho veku stáva miláčikom celej Ameriky. Jej talent si podmaňuje milióny divákov na celom svete. Jej kariéra je doslova splneným snom. Ale všetko má svoju cenu. Úspech a sláva si vyberajú vysokú daň. Jej život sprevádza pocit osamelosti, jej démonom je alkohol a závislosť na liekoch.

V zime  v roku 1968 prichádza Judy do Londýna, aby vystúpila na turné beznádejne vypredaných koncertov. Peniaze jej dochádzajú a manželstvo je v troskách.. Od začiatku jej celosvetového úspechu  v muzikáli Čarodejník z krajiny Oz uplynulo už 30 rokov...

Neodolateľným zmyslom pre humor a srdečnosťou okúzľuje všetkých vôkol seba, či sú to muzikanti, fanúšikovia, alebo priatelia. Jej sny o romantickej láske sa stávajú skutočnosťou, keď stretáva Mickeyho Deansa. Ale pod maskou šťastnej hviezdy sa skrýva krehká žena. Potom, čo v žiari reflektorov strávila uplynulých 40 rokov, je vyčerpaná. Vracajú sa jej spomienky na stratené detstvo a zo všetkého najviac túži byť doma so svojimi deťmi. Nájde v sebe silu pokračovať?

 

Hrajú: Renée Zellweger, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Jessie Buckley,  Michael Gambon

Réžia: Rupert Goold

Umelci