Dnes je 28.09.2021, meniny má Václav.
Nie je čas zomrieť

Nie je čas zomrieť

Štvrtok 30. september o 18,30 h                         P R E M I É R A                                         Vstupné 5 €   MP/15 r.

Sobota 2. október o 18,30 h                                                                                       Akčný thriller USA/UK 2021

Streda 6. október o 18,30 h                                                                                          Slov. titulky 163 min. FOR

 

NIE JE ČAS ZOMRIEŤ

/ No Time To Die /

 

BOND. JAMES BOND.

James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyspytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou.

 

Hrajú: Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Lashana Lynch                                                                                   

Réžia a scenár: Cary Joji Fukunaga

 

Vzhľadom na povinnosť prevádzkovateľa kina v oranžovom okrese zabezpečiť odstupy medzi návštevníkmi s výnimkou osôb žijúcich v spoločnej domácnosti, je rezervácia vstupeniek od 13. 9. 2021 pozastavená.

Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Čas a miesto konania

30.09.202118:30
163 min.' ST MP 15 r.
Rezervácie uzavreté

Umelci