Dnes je 25.10.2021, meniny má Aurel.
Halloween zabíja

Halloween zabíja

Piatok 29. október o 18,30 h                              P R E M I É R A                                          Vstupné 5 €   MP/15 r.

Horor USA 2021

                                                                Slov. titulky 105 min. CIA

 

HALLOWEEN ZABÍJA

/ Halloween Kills /

 

Laurie Strode tak dlho utekala pred tichým vraždiacim monštrom menom Michael Myers, až sa rozhodla zmeniť taktiku. Prestala utekať, začala bojovať a nalákala Michaela do dokonalej pasce. Tá síce vyšla, ale… Príbeh filmu začína v okamihu, keď predchádzajúci film skončil. Ťažko zranená Laurie odchádza v sprievode dcéry a vnučky do nemocnice a v protismere sa k jej horiacemu domu rútia hasiči. V jeho útrobách je v ohnivom pekle uväznený zabijak, ktorý ju prenasledoval celý život. Bohužiaľ, nielen mačky majú sedem životov. Ubehne pár minút a Michael Myers už zase chodí ulicami mesta, ktoré sa pripravuje na halloweensku noc, a úspešne zvyšuje počet svojich obetí. Správa o tom, že z jej pasce unikol, sa dostane aj k Laurie, ktorá si je istá, že keď Michaela porazila raz, porazí ho aj druhý raz. Len bude potrebovať pomoc. Bude ale nutné presvedčiť obyvateľov mestečka, aby sa Myersa prestali báť.

 

Hrajú: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton, Thomas Mann and Anthony Michael Hall                                                                     

Réžia a scenár: David Gordon Green

 

Vzhľadom na povinnosť prevádzkovateľa kina v červenom okrese zabezpečiť odstupy medzi návštevníkmi s výnimkou osôb žijúcich v spoločnej domácnosti, je rezervácia vstupeniek od 13. 9. 2021 pozastavená.
Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Čas a miesto konania

29.10.202118:30
105 min.' ST MP 15 r.
Rezervácie uzavreté

Umelci