Dnes je 16.08.2022, meniny má Leonard.
Želanie pre Ježiška

Želanie pre Ježiška

Piatok 14. január o 18,30 h                                P R E M I É R A                                           Vstupné 5 €  MP/12 r.

                                                                              Romantická komédia ČR 2021

                                                                                   Orig. verzia 109 min. CON

 

ŽELANIE PRE JEŽIŠKA

/ Přání Ježíškovi /

 

Vo vianočnom filme sa ukážkovo rozkmotrená rodina znova a znova snaží zmieriť. Nezodpovedný frajer, ktorého životnou náplňou je obšťastňovanie žien, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty dievčatko, čo ušlo z detského domova. Úspešný a sebavedomý manažér svoju spriaznenú dušu už našiel, ale predstaviť ju rodičom je preňho nočná mora. A dve osamelé osoby, ktoré už rezignovali na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu.

 

Hrajú: Richard Krajčo, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximova, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová, Veronika Marková, Arnošt Goldflam, Veronika Kubařová, Jiří Burian, Michal Isteník, Valentýna Bečková, Jakub Barták, Nico Klimek, Irena Máchová, Jordan Haj, Michal Bumbálek

Réžia: Marta Ferencová

 

Vstup na predstavenie je umožnený len plne zaočkovaným osobám a osobám, ktoré prekonali COVID-19.

Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Umelci