Dnes je 22.05.2022, meniny má Júlia/Juliana.
Srdce na dlani

Srdce na dlani

Nedeľa 10. apríl o 18,30 h                                   P R E M I É R A                                                        Vstupné 5 €

                                                                                                           Komédia ČR 2022

                                                                                                        Orig. verzia 95 min. CIA 

 

SRDCE NA DLANI

 

Komédia od tvocov hitu ŽENY V BEHU

Láske na veku ani mieste nezáleží. Nikdy nevieme, kedy a kde nás stretne. Môžeme sa zamilovať v škôlke, na dôchodku, na ulici, v parku. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Josef sa teší, že si po odchode do penzie konečne splní svoj dávny sen a stane sa pouličným klaunom. Svojím šarmom očarí aj ráznu Marušku, majiteľku pojazdnej kaviarne. Akoby sa tí dvaja hľadali celý život. Ale nie je na osudovú lásku predsa len trochu neskoro? Navyše sa k Jozefovi do vily práve sťahuje jeho dcéra Anička aj s päťročným Honzíkom. Domnieva sa, že s chlapmi definitívne skončila, ale stretnutie s dávnou láskou Pavlom, ju zasiahne priamo do srdca. K Honzíkovi do škôlky nastupuje nové dievčatko Evička. Honzík prvýkrát zažíva pocity spojené s láskou, úplne sa v nich neorientuje, a tak zbiera rady od mamičky, dedka Jozefa alebo sympatického strýka Karla. Aj toho stretne v škôlke láska, keď sa zamiluje do Honzíkovej pani učiteľky Elišky. A aby toho zbližovania nebolo málo, Karlov basset Valček si veľmi rozumie s Eliškinou bassetkou Šalinou. Láska prináša do životov našich hrdinov nádej a krásu, ale aj komplikácie a prekážky, ktoré budú musieť s úsmevom a dobrou vôľou prekonať.

 

Hrajú: Vladimír Polívka, Eliška Balzerová, Matouš Ruml, Jana Pidrmanová, Boleslav Polívka, Kristína Svarinská, Veronika Khek Kubařová, Jenda Čadil, Petr Vaněk, Hynek Čermák, Jaroslava Kretchmerová, Pavla Tomicová, Marek Taclík, Jaromír Nosek

Réžia a scenár: Martin Horský

 

Vstupenky na víkendové filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina v piatok od 16:00 do 18:30 h, v sobotu a v nedeľu 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Umelci