Dnes je 01.07.2022, meniny má Diana.
Jurský svet: Nadvláda

Jurský svet: Nadvláda

Streda 6. júl o 16,00 h - slov. dabing                    P R E M I É R A                                        Vstupné 5 €   MP/12 r.

                                                                   Dobrodružný, akčný USA 2022

                                                      Slov. dabing/ Slov. titulky 147 min. CIA

 

 

JURSKÝ SVET: NADVLÁDA

/ Jurassic World: Dominion /

 

Dinosaury žijú medzi nami. Veľkolepý záver k filmom Jurský park a Jurský svet hľadá odpoveď na otázku, či by sme prežili medzi dinosaurami. Colin Trevorrow, režisér prvého dielu, pod dohľadom producenta Stevena Spielberga vytvoril sen každého fanúšika o napätí, akcii a prehistorických jašteroch.

Príbeh filmu sa odohráva štyri roky po zániku ostrova Isla Nubar, pôvodného domova oživených jurských tvorov. Medzitým sa začali kontrolovane aj nekontrolovane rozmnožovať, v dôsledku čoho sme si museli zvyknúť na ich prítomnosť v našom ekosystéme a na to, že už pravdepodobne nestojíme na vrchole potravinového reťazca. Na jednej strane sú ľudia, ktorí chcú túto novú obrovskú silu využiť vo svoj prospech, a na druhej strane ľudia, ktorí im v tom chcú zabrániť a snažia sa udržať svet v čo najväčšej rovnováhe. Patrí k nim aj Owen Grady a jeho priateľka Claire, ktorí v prvých dvoch filmoch získali patričné skúsenosti. Doplnia ich hviezdy Jurského parku, paleontológovia Alan Grant a Ellie Sattlerová, a teoretik so zmyslom pre detail Ian Malcolm. Všetci sa púšťajú do dych berúceho boja s časom, ľudskými a jašterími nepriateľmi, aby sa pokúsili o nemožné v situácii, ktorá netrvá päť minút, ale dvanásť.

 

Hrajú: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, Laura Dern, Sam Neill

Réžia: Colin Trevorrow

 

Vstupenky na víkendové filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Čas a miesto konania

06.07.202216:00
147 min.' SD MP 12 r.

Umelci