Dnes je 01.07.2022, meniny má Diana.
Film roka

Film roka

Sobota 25. jún o 19,00 h                                    P R E M I É R A                                         Vstupné 5 €   MP/12 r.

                                                                                               Komédia Špan./Arg. 2022

                                                                                        České titulky 114 min. BON

 

FILM ROKA

/ Competencia oficial /

 

Najlepšia režisérka, najlepší herci... najlepší nápad?

Penélope Cruz sa predstaví ako slávna a excentrická režisérka, ktorá dostala úlohu nakrútiť zaručene najlepší film všetkých čias. Má neobmedzený rozpočet a veľké umelecké ambície, avšak tou najväčšou výzvou pre ňu bude skrotiť dvoch hercov v hlavných úlohách. Antonio Banderas ako slávna, egocentrická filmová hviezda a Oscar Martinez ako prehnane umelecký, charakterový herec sa totiž navzájom nemôžu vystáť. Všetci traja tvoria filmovú zostavu snov s veľkým talentom a ešte väčším egom. Dokážu však spolu vydržať až do poslednej klapky bez toho, aby sa navzájom pozabíjali?

 

Hrajú: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Oscar Martinez

Réžia a scenár: Mariano Cohn, Gastón Duprat

 

Vstupenky na víkendové filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Umelci