Dnes je 31.01.2023, meniny má Emil.
V zajatí mysle

V zajatí mysle

Piatok 27. január o 18,30  h                                                P R E M I É R A                                                          Vstupné 6 €   MP/15 r.

                                                                      Thriller USA 2023

České titulky 96 min. CON

 

V ZAJATÍ MYSLE

/ Mindcage /

 

Detektívi Jake Doyle a Mary Kelly žiadajú o pomoc uväzneného sériového vraha menom Umelec, keď začne niekto napodobňovať jeho vraždy. Zatiaľ, čo Mary hľadá stopy v Umelcovej brilantnej, no zvrátenej psychike, s detektívom Doyleom sa nechajú zlákať do diabolskej hry na mačku a myš, kde pretekajú s časom, aby zostali o krok pred Umelcom a jeho napodobiteľom.

 

Hrajú: John Malkovich, Martin Lawrence, Melissa Roxburgh

Réžia: Mauro Borelli

 

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Umelci