Expendables 4

Vstupné 6 €   MP/15 r.
Akčný USA 2023
Slov. titulky 103 min. FOR

 

STARÁ KRV POTREBUJE MLADÚ.

Nová generácia hercov sa pripojí k najlepším svetovým akčným hviezdam a spolu prežijú adrenalínové dobrodružstvo vo štvrtom pokračovaní série Expendables. Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture a Sylvester Stallone sa opäť stretávajú v tíme elitných žoldnierov a tentokrát sa k nim pripoja Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojení všetkými možnými zbraňami a schopnosťami ich používať všetkými možnými spôsobmi tvoria tím, ktorý vstupuje do hry vo chvíli,  keď sú ostatné možnosti vyčerpané. Noví členovia tímu majú vlastné bojové štýly aj taktiku, ktoré „mladej krvi“  dodávajú úplne nový význam.

Hrajú: Jason Statham, Sylvester Stallone, "50 Cent, Megan Fox, Dolph Lundgren, Tony Jaa, Iko Uwais, Randy Couture, Jacob Scipio, Levy Tran, Andy García      
Réžia: Scott Waugh

 

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť ONLINE alebo v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Čas a miesto konania