Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo

/ Chien et Chat /

                                                                                                                       Vstupné 6 €/deti 5 €   
Obsah. deskriptory: násilie , strach
Komédia, dobrodružný, rodinný FRA 2024
Slov. dabing 87 min. CON

 

Najchlpatejšia zábava roka

Rozmaznaná mačacia celebrita a zástupca plemena „pouličná zmes“ vytvoria veľmi nepravdepodobnú dvojicu, ktorá sa spolu ocitne v divočine bez svojich majiteľov a musí nájsť cestu domov. Príroda nie je nič pre nich, sú v nej otravné zvieratá, ktoré ich chcú zožrať, a navyše majú v pätách šialeného policajta v podaní známeho francúzskeho komika Philippea Lacheaua (Alibi na mieru 1 a 2, Badman, Prázdniny All Exclusive). Pripravte sa na bláznivú komédiu pre celú rodinu, pri ktorej budú chlpy len tak lietať. 

Vo filme Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo sa dve nesúrodé dvojice musia spoločne vydať na dobrodružnú cestu plnú šialených príhod a zábavy. Excentrická Monica rozmaznáva svoju internetovú celebritu, mačku Divu. Zlodej Jack práve ukradol vzácny drahokam. Ten však prehltol jeden túlavý pes, a tak si ho Jack osvojil. Všetci štyria sa náhodne ocitnú spolu v jednom lietadle, ale zatiaľ čo majitelia odletia bez nehody, mačka a pes vypadnú z batožinového priestoru a zostanú trčať na zemi. Dvaja zvierací hrdinovia snáď ani nemôžu byť rozdielnejší. Asi jediné, či majú spoločné, je rovnaký počet nôh. Napriek tomu sú nafúkaná mačka a túlavý pes v dôsledku nečakaného sledu udalostí nútení spolupracovať. A stovky kilometrov odtiaľto sa musia spojiť vyfintená, afektovaná Monica a hľadaný zločinec. Ľudská dvojica sa vydáva hľadať svojich skutočne drahých a cenných domácich miláčikov. ... a mačka a pes? Tí sú úplne bezradní. Vyrážajú na zbesilú cestu zasneženou divočinou z Kanady do New Yorku, kam mali pôvodne letieť. Popri vlastnej neschopnosti, divokých zvieratách a iných nástrahách sa stretávajú aj s ďalším veľkým problémom. V pätách im je totiž policajt, ktorý až príliš dobre vie o ukradnutom drahokame v psom bruchu a chce ho získať za každú cenu.

Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo je hraná komédia pre celú rodinu, ktorá v sebe spája roztomilé zvieracie postavičky, humor, akciu a tradíciu francúzskych komédií.

Slov. dabing: Zuzana Tlučková, Juraj Bača, Lucia Hurajová, Peter Sklár, Juraj Hrčka
Réžia a scenár: Reem KhericiVstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť
ONLINE ( pri detskom predstavení je potrebné vybrať zľavu pre dieťa ) alebo v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Čas a miesto konania