Dnes je 14.06.2021, meniny má Vasil.
Podfuk za všetky prachy

Podfuk za všetky prachy

Nedeľa 13. jún o 19,00 h                                  P R E M I É R A                                           Vstupné 5 €   MP/12 r.

Komédia USA 2021

                                                                                                      České titulky 104 min. BON

 

PODFUK ZA VŠETKY PRACHY

/ The Comeback Trail /

 

Filmový producent Max má za sebou obrovský prepadák a na krku naštvaného mafiána, ktorý mu naň požičal peniaze. Vtedy, v zlatých časoch Hollywoodu, si ale producenti vedeli so všetkým poradiť a Max vďaka „šťastnej“ náhode dostane nápad. Na vlastné oči vidí, ako sa jeden nechutne slávny a protivný herec pri natáčaní filmu pošmykne, spadne zo strechy a je na mieste tuhý. Keďže bol dobre poistený, producent zaňho zhrabne 5 miliónov dolárov. Max sa rozhodne zarobiť balík peňazí poisťovacím podvodom a svoju vlastnú hviezdu nenápadne poslať na druhý svet priamo počas natáčania pri kaskadérskom kúsku. Bude to geniálne jednoduché! Vytiahne zaprášený scenár, druhoradý štáb, starnúcu hereckú legendu a ide sa na vec. O dva dni by malo byť po hercovi aj po všetkom. Z nastraženej nehody však jeho tučne poistená hviezda vyjde živá a zdravá a ďalšej pasci sa vďaka permanentnej opitosti rovno vyhne. Max pridáva ďalšie nebezpečné scény, ale toho príšerného chlapa je skrátka nemožné zabiť! Mafia si zase raz bude musieť poradiť sama a bez zbytočných okolkov...   

Hrajú: Robert De Niro, Morgan Freeman, Tommy Lee Jones, Emile Hirsch, Zach Braff                                                                     

Réžia: George Gallo

 

Vzhľadom na povinné dodržiavanie odstupu medzi osobami nie je možná rezervácia vstupeniek. Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Umelci