Renfield

Sobota 15. apríl o 18,30 h                                                     P R E M I É R A                                                        Vstupné 6 €   MP/15 r.

Komédia, horor USA 2023

Slov. titulky 97 min. CIA

 

RENFIELD

 

Každý z nás má určite skúsenosť so šéfom, ktorý pije krv svojich podriadených. Keď je vaším nadriadeným gróf Drakula, tak "pitie krvi" nadobúda celkom iný-hrozivý rozmer. Renfield je akčná komédia o sluhovi jedného z legendárnych netvorov, ktorý sa rozhodne dať výpoveď.

Z literárnej predlohy Brama Stokera si Renfielda (Nicholas Hoult) pamätáme ako Draculovho pomocníka, ktorý urobil všetko, čo videl na očiach svojho pána. Stovky rokov ho spoľahlivo zásoboval živými krvnými konzervami a chránil ho pred cesnakom, či denným svetlom. Lenže 21. storočie je turbulentná doba, ktorá ponúka veľa možností a príležitostí, ako zmeniť svoj život. Existujú dokonca odborníci, ktorí vám poradia, ako sa vymaniť z toxického pracovného vzťahu. V dôsledku toho si Renfield začína uvedomovať, že ho práca nebaví a nenapĺňa. Nehovoriac o jej veľmi pochybných morálnych aspektoch a  mizernom plate. Jediným bonusom jeho práce sú super schopnosti. Tie mu napríklad umožňujú vymlátiť bar plný ozbrojených mafiánov. Práve po takejto "menšej bitke", počas ktorej zachráni niekoľko zákazníkov a jednu sympatickú policajtku, mu konečne svitne rozhodnutie grófa opustiť. Temný pán však jeho výpoveď neprijíma. Tento rozchod bude krvavý...

 

Hrajú: Nicholas Hoult, Nicolas Cage, Awkwafina, Ben Schwartz          

Réžia: Chris McKay

 

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Čas a miesto konania