Rýchlo a zbesilo 10

Štvrtok 18. máj o 19,00 h – slov. titulky   P R E M I É R A                  Vstupné 6 €   MP/12 r.

Nedeľa 21. máj o 19,00 h – slov. dabing                                                  Akčný USA 2023               

Sobota 27. máj o 19,00 h – slov. dabing                   Slov. dabing, slov. titulky 129 min. CIA

 

RÝCHLO A ZBESILO 10

/ Fast X /

 

Koniec cesty sa začína.

Desiaty film ságy Rýchlo a zbesilo, odštartuje (možno) záverečnú kapitolu jednej z najslávnejších a najpopulárnejších svetových filmových sérií, ktorá už tretie desaťročie pokračuje v rovnakej sile, s rovnakým hereckým obsadením a postavami ako na začiatku. Dom Toretto a jeho rodina počas mnohých misií prekonali každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz čelia hrozbe, ktorá sa vynára z tieňov minulosti, poháňa ju krvná pomsta a je odhodlaná zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje.

V piatej časti série Dominic Toretto so svojou skupinou zlikvidovali mocného brazílskeho narkobaróna Hernana Reyesa na moste v Rio De Janeiro. Nikto z nich netušil, že Reyesov syn Dante bol toho všetkého svedkom. Od toho dňa, celých 12 rokov spriada plán pomsty, ktorý má tvrdo zasiahnuť nielen Toretta, ale aj všetkých jeho blízkych vrátane Domovho osemročného syna. A keďže na deti sa nemá siahať, Toretto sa rozhodne Danteho zastaviť. Bohužiaľ, príliš neskoro zistí, že takému odhodlanému a zákernému protivníkovi ešte nikdy nečelil. Najmä keď má Dante neuveriteľný organizačný talent a tím, ktorý spája jediné - nenávisť voči Dominicovi Torettovi a jeho priateľom. Honosná bitka, ktorú vyvolá stret týchto dvoch táborov, sa bude odohrávať po celom svete, pričom asfalt bude azda najviac horieť pod kolesami rýchlych áut vo veľkolepých kulisách talianskej metropoly. Rímske Koloseum bude opäť svedkom boja na život a na smrť.

 

Hrajú: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, John Cena, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Charlize Theron, Jason Momoa, Jason Statham, Brie Larson

Réžia: Louis Leterrier

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Filmové predstavenie sa uskutoční pri počte min. 10 ks predaných vstupeniek.

 

Čas a miesto konania