Dnes je 29.05.2023, meniny má Vilma.
Za všetkým hľadaj ženu

Za všetkým hľadaj ženu

Sobota 5. november o 18,30 h                                              P R E M I É R A                                                           Vstupné 6 €   MP/12 r.

Streda 16. november o 18,30 h                                                                                                                                        Komédia ČR 2022

Orig. verzia 105 min. CON

ZA VŠETKÝM HĽADAJ ŽENU

/ Za vším hledej ženu /

 

Tridsaťročná Alex neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom, a keď stretne staršieho charizmatického Alberta, podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá... avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. Osobitá vzťahová komédia s hviezdnym hereckým obsadením a množstvom slovného aj situačného humoru.

Hrajú: Hana Vagnerová, Marek Vašut, Tereza Rychlá, Betka Stanková, Zlata Adamovská, Daniela Kolářová, Igor Orozovič, Marek Němec

Réžia a scenár: Miloslav Šmídmajer

 

Vstupenky na víkendové filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Umelci