Dnes je 29.05.2023, meniny má Vilma.
Zabudnutý princ

Zabudnutý princ

Nedeľa 12. júl o 16,00 h                                   P R E M I É R A                                             Vstupné 5 €/ deti 4 €

                                                                                                           Dobrodružný, rodinný, komédia FRA 2020

                                                                                                           Slov. dabing 102 min. CON

 

ZABUDNUTÝ PRINC

/ Le prince oublié /

 

Režisér oscarovej snímky The Artist Michel Hazanavicius obsadil okúzľujúceho Omara Sy (Nedotknuteľní, Aj dvaja sú rodina) do ďalšej z nezabudnuteľných úloh. Tentokrát ho čakajú neobyčajné dobrodružstvá kúzelného detského sveta. Všetko v Djibiho živote sa točí okolo jeho milovanej sedemročnej dcérky Sofie. Oddaný otec samoživiteľ nikdy nepríde neskoro na jej večernú rozprávku. Každú noc, keď Sofie zaspáva, ju berie do „Rozprávkolandu“, vymysleného filmového štúdia, kde sa stávajú hlavnými hrdinami svetoznámych dobrodružných filmov, v ktorých má Djibi hlavnú úlohu princa Krasoňa. O päť rokov neskôr sa zo Sofie pomaly stáva pubertiačka, príbehy jej otca ju už až tak neberú a Djibi je vo svojej roli vymenený. Pretože sa jeho postavenie v skutočnom svete i v „Rozprávkolande“ mení, Djibi musí vymyslieť, ako v živote svojej dcéry zostať dôležitou postavou.

 

Hrajú: Omar Sy, Bérénice Bajo, François Damiens         

Réžia a scenár: Michel Hazanavicius

 

Vzhľadom na povinné dodržiavanie odstupu medzi osobami nie je možná rezervácia vstupeniek. Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Umelci