Známi neznámi

Streda 22. september o 18,30 h                          P R E M I É R A                                         Vstupné 5 €   MP/12 r.

                                                                                                Komédia SR 2021

                                                                                         Orig. verzia 95 min. ITA

 

ZNÁMI NEZNÁMI

 

Naozaj potrebujete vedieť všetko? Sladko horká komédia o partii českých a slovenských priateľov, ktorí sa schádzajú v pražskom byte, aby oslávili príchod Nového roka. Poznajú sa už dlho a aj toto stretnutie by sa nieslo v duchu klasickej silvestrovskej oslavy, keby... Keby sa nezrodil zdanlivo nevinný nápad: dať mobilné telefóny na stôl a nahlas zdieľať každú správu a prichádzajúci hovor. Koľko toho o sebe nesmieme vedieť, aby sme mohli zostať priateľmi, milencami, manželmi, rodičmi...? Stačí jeden večer a z dobrých známých sa stanú neznámi.

 

Hrajú: Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Klára Issová, Sväťo Malachovský, Martin Hofmann, Tomáš Měcháček, Anna Kadeřávková

Réžia: Zuzana Marianková

 

Vzhľadom na povinnosť prevádzkovateľa kina v oranžovom okrese zabezpečiť odstupy medzi návštevníkmi s výnimkou osôb žijúcich v spoločnej domácnosti, je rezervácia vstupeniek od 13. 9. 2021 pozastavená.

Vstupenky si môžete zakúpiť 1 hodinu pred predstavením v pokladni kina.

Čas a miesto konania