Dnes je 29.05.2023, meniny má Vilma.
Zúbková víla

Zúbková víla

Streda 1. marec o 16,00 h                                                  P R E M I É R A                                                              Vstupné 6 €/deti 5 €

                                                                                                                      Anim., rodinný Lux/Nem. 2023

                                                Slov. dabing 80 min. CON

 

ZÚBKOVÁ VÍLA

/ My Fairy Troublemaker /

 

Violetta, večne zvedavá a rozmarná víla sa chce stať zúbkovou vílou, no stále nedokáže vykúzliť hračky, ktoré by mala deťom nechať za zúbky. Veľká skúška sa blíži a zúbkovými vílami sa môžu stať len tí, ktorí úspešne zložili skúšku. Violetta zlyhá, no napriek tomu odchádza do ľudského sveta bez povolenia. Všetko sa pokazí, keď sa kvôli nehode nedokáže vrátiť do sveta víl, a tak je nútená požiadať o pomoc malé dievčatko Maxie.

 

Slov. dabing: Lenka Debnárová, Martina Kapráliková, Dárius Koči, Gabika Škrabáková, Ivan Šandor

Réžia: Caroline Origer

 

Vstupenky na filmové predstavenia si môžete kúpiť v pokladni kina 1 hod. pred predstavením. V prípade, že sú na jeden deň plánované 2 filmové tituly, pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred prvým predstavením nepretržite do začiatku druhého predstavenia.

Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky sa 30 minút pred začiatkom filmového predstavenia uvoľnia späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim emailom.

Umelci